Soczewki kontaktowe czy okulary?

Jedni marzą o tym, by w końcu zdjąć okulary i zmienić je na soczewki, drudzy z kolei chcą je nosić, bo uważają, że dodają im powagi, a do tego są stylowe i modne. Na szczęście mamy dzisiaj bardzo łatwy dostęp zarówno do jednych, jak i drugich – do tego w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeśli wygodnie jest ci w okularach, możesz wybierać spośród setek różnych modeli w przeróżnych kształtach i kolorach. Z soczewkami jest podobnie. Na rynku znajdziesz soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, roczne, kolorowe, toryczne, progresywne i wiele, wiele więcej.

Zajrzyj na http://www.twojesoczewki.com/, a znajdziesz tam szeroki wybór soczewek i okularów w niskich cenach!

Zalety soczewek kontaktowych

Soczewki kontaktowe mają wiele zalet, o których mówią najczęściej osoby, które zdecydowały się na zmianę okularów właśnie na nie. To niesamowita wygoda, o której nie zapomni napomknąć żaden okularnik. Soczewek nie trzeba ciągle poprawiać na nosie, wycierać jak szkieł, nic się nie odciska, nie paruje, nie trzeba martwić się, że się zepsują, a także można swobodnie iść w nich na basen.

Dodatkowo soczewki mają ten plus, że są niewyczuwalne na oczach i właściwie w ciągu dnia zapomina się o tym, że są założone. Umożliwiają swobodne uprawianie sportów, a kobietom niesamowitą wygodę w robieniu makijażu. Co więcej, umożliwiają noszenie okularów przeciwsłonecznych. To niezwykły komfort w lecie, kiedy oczy łzawią od słońca i żeby coś zobaczyć, musimy ciągle je mrużyć.

seo_allvueupl1

Zalety okularów korekcyjnych

Nie każdy ma predyspozycje do noszenia soczewek kontaktowych, dlatego dla takich osób najlepszym wyborem będą okulary korekcyjne. Stają się dzisiaj bardzo modne i każdy chce je nosić, a to wszystko dzięki temu, że na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli okularów. Dzięki temu każdy, kto ich potrzebuje, może dobrać idealny model dla siebie. Co więcej, może mieć ich kilka par i dopasowywać do swoich stylizacji.

Oprócz tego stosowanie soczewek u niektórych osób może kończyć się infekcjami i podrażnieniami gałki ocznej, czego każdy z nas z pewnością wolałby uniknąć. Także osoby, które mają skłonności do alergii i chorujące na cukrzycę czy inne choroby autoimmunologiczne powinny wybrać okulary zamiast soczewek. Osoby mające tendencję do wysuszania się oczu też powinny zrezygnować z soczewek na rzecz modnych okularów, które dodają charakteru.

Podsumowując, jeśli nie masz żadnych przeciwwskazań, możesz z powodzeniem wypróbować soczewki i sprawdzić, czy także dołączysz do grona ich fanów. Jeśli jednak wolisz okulary, czujesz się w nich stylowo i wygodnie, dzisiaj z łatwością znajdziesz model, który będzie odpowiadał twoim wymaganiom. Zapoznaj się z ofertą sklepu Twoje Soczewki, który oferuje szeroki wybór soczewek kontaktowych, okularów korekcyjnych, okularów słonecznych i wiele więcej.

Zajrzyj na http://www.twojesoczewki.com/articles/13-nasze-salony, by dowiedzieć się, gdzie jest najbliższy salon, w którym będziesz mógł przymierzyć okulary, udać się na badanie i skorzystać z porad okulisty. Optyk natomiast pomoże ci wybrać wymarzony model okularów lub soczewki.